Haber

Teyp gündemi sonrası İnce hakkında bomba iddia: Genel merkeze gidiyor, kararını açıklayacak

Memleket Partisi Genel Lider ve cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce cephesinde dikkat çekici gelişmeler var. Sosyal medyada servis edilen teyp tezlerinin ardından sağlık sorunları yaşadığı öne sürülen İnce dün iki mitingini iptal ederken, Sözcü yazarı Aytunç Erkin gündem yaratacak bir iddiada bulundu.

“11 PERSONELDEN 8’İ ‘GERİ ÇEKELİM’ DEDİ”

İnce’nin 11 yakın arkadaşıyla bir otelde görüştüğünü belirten Erkin, “Bu 11 isimden 8’i ikinci tura çıkmayacak, o yüzden çekilme kararı alınmalı. Sonra İnce, ‘Bir düşünelim’ diyor. BT.’ Genel merkeze gidiyor ve önümüzdeki saatlerde bu konuda açıklama yapacak” dedi.

KILIÇDAROĞLU’DAN İNCE’YE ÇAĞRI: BU STRESLERİ BİRLİKTE TEMİZLEYELİM

Öte yandan kaset iddialarının ardından Muharrem İnce ile görüştüğünü belirten Millet İttifakı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, bugün dikkat çekici bir çağrıda bulundu. Kılıçdaroğlu, “Bunu yapanlar ajan, şantajcı, montajcı pisliklerdir. Bunları siyasetten ve toplumdan uzaklaştırmak lazım.

“BU STRESLERİ SİYASETTEN HEP BİRLİKTE TEMİZLEYELİM”

Çünkü bunlar yabancı istihbarat ajanlarının eline düşmüş zavallı insanlar. Halil İbrahim soframızın kendisine her zaman açık olduğunu buradan belirtmek isterim. Gelmek istiyorsa otursun, soframıza beraber bozuk para getirelim. Gelin siyasetin içindeki bu pislikleri hep birlikte temizleyelim” dedi.

savurajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu