Haber

Tokat Valisi Numan Hatipoğlu, Evlat Edinme Günü’nde çocuklarla bir araya geldi

Tokat Valisi Numan Hatipoğlu, Evlat Edinme Günü münasebetiyle çocuklarla bir araya gelerek onların dilek ve taleplerini dinledi.

Valilikten yapılan yazılı açıklamaya göre, Yunus Emre İlkokulu 4. sınıf öğrencisi Duru Beyza İçmez’in talebi üzerine “Çocuk Kabul Günü”nü başlatan Vali Hatipoğlu, ilkokul öğrencileriyle birlikte Valilik Toplantı Salonu’na geldi.

Çocukların öneri ve taleplerini dile getirdikleri Çocuk Sahiplendirme Günü, eğlenceli ve renkli anlara sahne oldu. Çocuklarının dileklerini yerine getirmek için talimat veren Hatipoğlu, bu güne başlayan Duru Beyza İçmez’e ve katılan tüm öğrencilere teşekkür etti.

Öğrencilere çeşitli ikramlarda bulunan Hatipoğlu, “Çocuklarımızın büyüklerle yaptığı toplantılara benzer şekilde Halk Günü toplantılarına başladık. Bugün çocuklarımızın istek ve taleplerini dinledik. Çocuklarımızı çok seviyoruz. Onları önemsiyoruz. dilek ve talepler.Geleceğimiz olan evlatlarımızın gözlerindeki ışıltı bizlere umut veriyor.Tüm çocuklarımızın yolu açık olsun.” terimleri kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu